O nás …


kontakt / projekcni-atelier

Nabízíme vám služby v rozsahu od navržení zahradního detailu soukromé zahrádky po zpracování kompletní projektové dokumentace pro územní řízení, stavební řízení i realizaci stavby. Je na Vás, budete-li si chtít zajistit realizaci samostatně, případně s našim autorským dohledem, nebo tuto práci svěříte nám a budete mít jistotu, že je vše přesně podle návrhu a tedy vámi odsouhlaseno. Zaručujeme vám vstřícné jednání, originální a kvalitní návrh i realizaci.

Při navrhování a realizaci se maximálně snažíme uplatnit vaše návrhy a připomínky, vaše nápady a představy, vaše představy o údržbě a účelu využívání zahrady či veřejné zeleně, to jaké rostliny a jaký styl se vám líbí. Důležité jsou pro nás samozřejmě podmínky stanoviště a ráz okolního prostředí. Snahou je, abyste se za každých okolností ve své zahradě cítili dobře, aby vám byla „ušitá na míru“, aby byla rozšířením vašeho domu pod širé nebe a aby byla za každého ročního období atraktivní, k čemuž s oblibou používáme široký sortiment trvalek a plodících keřů. Snažíme se zahrady navrhovat tak, aby následná realizace jejích prvků nezničila váš rozpočet. Využíváme dostupné materiály a snažíme se začlenit i prvky a materiály, které na pozemku již existují.

Rádi projektujeme a realizujeme zeleň vycházející z přirozených podmínek stanoviště a okolí, tedy odpovídající dané lokalitě. Rádi máme zeleň přirozenou, proměnlivou po celý rok.